Doskonale łączy się zarówno z tradycyjnymi, jak nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. W ofercie posiadamy parapety z algomarmuru. Jest toż materiał wiążący się w 95% z kruszywa marmurowego a w 5% z żywicy poliestrowej. Pozwala on na tworzenie wielu kolorów i wzorów, co jest ogromny atut w zakresie aranżacji wnętrz. Tego rodzaju parapety przeznaczone są do montażu z oknami PCV. Jest to materiał wytrzymały na ścieranie, uderzenia, a także wahania temperatury. Mała absorpcja wody ułatwia jego pielęgnację.

Skuteczna izolacja jest znacznie ważna, szczególnie w obszarach narażonych na złą pogodę. Czy wiesz, że nawet40% ciepła w twoim mieszkaniu jest tracone przez źle ocieplenie okna. Wszystko to, co straciło ciepło, nie jest tylko zimnym domem, ale też powoduje wzrost kosztów energii.

Sprawdź -Nowoczesne parapety PCV.

Proponujemy nowoczesne parapety PCV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV, zarysowania. Łatwe w obróbce i montażu. Pasują do każdego rodzaju okna. Stosowane w produkcji PCV bezołowiowe stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność w procesie obróbki termicznej, dzięki czemu parapety zachowują niezmienny kształt. Są to produkty trudno zapalne, odporne na zmienne działania warunków atmosferycznych. Naszym Klientom zapewniamy: nowoczesną ofertę, najwyższą jakość produkcji.