Pocenie się okien wokresie jesienno-zimowym – Zobacz

Dlaczego na szybach wyrasza się para wodna?

Okna w okresie zimowym bardzo się roszą pomimo włączonej wentylacji. Ościeżnica również jest cała mokra. Po otworzeniu skrzydła okiennego w jednej sekundzie szyba jest zaparowana. Okna PCV jako ochrona pożarowa: Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, głównym najczęściej zadawanych pytań są okna przeciwpożarowe?  Myśląc o instalacji systemu okien plastikowych, należy wziąć pod uwagę wiele interesujących punktów:

Okna PCV nie przyspieszą rozprzestrzeniania się ognia w przypadku pożaru, ponieważ zawartość chloru w plastiku działa jako środek ognioodporny.

Ramy okna PCV nie topią się, co jest powszechnym błędnym przekonaniem wynikającym z tego, jak ludzie postrzegają inne tworzywa sztuczne.

Pojawia się niezbyt ładny ciemny nalot w miejscach gdzie najczęściej spływają krople wody z szyby a nie udaje się tego usunąć detergentem. Nikt z nas nie lubi myśleć o koszmarnym scenariuszu pożaru w swoim domu i mam nadzieję, że niewielu z nas kiedykolwiek będzie musiało go doświadczyć. Być przygotowanym na najgorsze to zdrowy rozsądek i może okazać się mądrym posunięciem. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby uczynić dom bezpieczniejszym, na przykład montując alarm pożarowy. Są one powszechnie dostępne, stosunkowo tanie i co ważniejsze mogą uratować życie.

Stylowe – plastiki –  są bardzo ładne i dostępne w eklektycznej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu będziesz pewien, że znajdziesz styl, który najlepiej pasuje do Twojego domu.

Tańsze – okna PCV są o wiele tańsze w produkcji niż okna drewniane, co oznacza, że możesz cieszyć się tańszą ceną za nowe {oknaplstikowe do Waszego domu.