Wartość u jest miarą tego, jak łatwo ciepło może przechodzić przez materiał. Materiały, które oddają więcej ciepła, mają większe wartości współczynnika u, podczas gdy materiały, które przepuszczają przez nie mniej ciepła, mają mniejsze wartości współczynnika u. W niektórych przypadkach okna o wyższej ocenie efektywności energetycznej mogą posiadać większą wartość współczynnika u niż okna o wyższej ocenie efektywności cieplnej. Może się to wydawać błędne, ponieważ niższe wartości u oznaczają lepszy poziom izolacji. Jednak w kilka przypadkach inne elementy okna sprawiają, iż są one ogólnie lepsze, takie jak powłoka stosowana na szkle i szczelina między szybami.

Dlaczego warto zatrzymać się przy energooszczędnych oknach? Ukończ projekt modernizacji domu, korzystając z najlepszej oferty energooszczędnych okien i drzwi. Dowiedz się więcej o zaletach energooszczędnej instalacji drzwi lub umów się z naszym zespołem bezpośrednio aby rozpocząć {prace|działanie..

Okna otwierane pcv. Jak zmniejszyć straty ciepła w twoim mieszkaniu.

Okna 2 skrzydłowe są od dawna najczęściej kupowanymi oknami na rynku. Zwykle związane z bardziej tradycyjnymi właściwościami mają na celu zachowywać energię. Niezależnie od tego jaką nieruchomość nazwiesz swoim mieszkaniem to estetyka irozmiar okien mają znaczenie. Okna zapewniają  estetyczny design, który wszyscy chcemy osiągnąć.