Minimalistyczna forma, szerokie możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Sprawdź

Minimalistyczna forma, świetne właściwości techniczne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje nasza marka to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki specjalnemu kształtowi ramy, którą w swoim nowym oknie zamontowano skrzydło jest ukryte – od strony wewnętrznej całość wygląda jak normalne szklenie w ramie.

To rozwiązanie idealnie podkreśli estetykę prostych, nowoczesnych brył. System wykorzystany do budowy okna, to system ocynkowanej blachy. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że wybierając systemy blaszane, inwestorzy nie muszą ograniczać się do kolorystyki dostępnej w palecie RAL. Jeśli namyślasz się nad wymianą okien w naszej nieruchomości i chcesz mieć pewność, że znajdziesz produkty wysokiej jakości i dobrej jakości , możemy Ci pomóc. Umów się z członkiem naszego zespołu, aby dowiedzieć się więcej.

Okna z ramami z drewna mają wiele zalet. Chociaż postępy w projektowaniu okien aluminiowych i pcv biegną znacznie do przodu wiele osób chce kupować okna drewniane. Ludzie mieszkający w zabytkowych mieszkaniach lub obszarach chronionych mogą być zmuszeni do zakupu okien z tego materiału. Ramy drewniane wymagają większych nakładów konserwacyjnych niż okna z pcv czy aluminium.  Przemysłowy wygląd zyskuje popularnością. Już od paru lat i w latach 2018/19 estetyka wykonania okien będzie wracać do dawnych trendów. Od dużych miast po małe wsie i przedmieścia coraz częściej właściciele domów decydują się na zmianę swoich okien i drzwi. Pomyśl o odsłoniętych stalowych ramach w różnych odcieniach czerni.