Dbamy o każdy szczegół i oczekiwania naszych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do własnej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku zajmującą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania a tym samym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy pewności że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a ponadto na całkowitą automatyzację produkcji.

Oferujemy dużą gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz typowych jasnych białych szyb z podwójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych oraz dwustronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych barwach. Kolejną dużą zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po kilku latach korzystania nasze okna wyróżniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z potrójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną oraz termiczną dzięki podkładkom i konstrukcji wielokomorowej. Uszczelka ma 90% odzysku pamięci i zachowuje swój układ rok po roku, co ukazuje, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia dobrą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa konstrukcja naszych okien PCV została rozplanowana w celu poprawy wytrzymałości, właściwości termicznych i akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.