Zapraszamy – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją unikalną.

 Nasza firma ciesząca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na specjalne zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W swej ofercie znajdą Państwo w dobrych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z własnych usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a dodatkowo prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z swoją ofertą. Do swej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas realizacji okien drewnianych wynosi osiem tygodni od czasu podpisania zamówienia. W tym czasie aluminiowe okna wykonane na zamówienie są zbudowane z szerokich warstw drewna, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Nowe obudowy okienne są następnie malowane natryskowo kilkoma warstwami podkładu i mikroporowatymi farbami w wodoszczelnych kabinach. Nasze energooszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklistych i dystansowych jednostkach, co umożliwia odbijanie gorąca generowanego z wnętrza domu z powrotem do pomieszczenia, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słońca, maksymalizując w ten sposób działanie termiczne okien.  Ekonomiczne oraz oszczędne właściwości przyczyniające się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do pomniejszania zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do zachowania warstwy ozonowej.