Dane osobowe, które nam podajesz są bezpieczne-Sprawdź

Dane osobowe, które nam zostawisz w celu przygotowania oferty lub przeprowadzenia pomiaru są bezpieczne. Spełniamy obowiązek informacyjny zakresu, sposobu i podmiotu przetwarzającego dane zgodnie z RODO.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia uzgadniamy kwestie finansowe. Przy większych zleceniach zaproponujemy Ci rabat. Następnie podpisujemy umowę. Rekomendujemy, aby zawsze zawierać ją w salonie sprzedaży. Umowa zaczyna obowiązywać dopiero od momentu złożenia podpisów przez każdą ze stron. Na tej podstawie będziemy mogli wysłać Twoje zamówienie do realizacji.

Po wyprodukowaniu okna ustalimy dogodny dla Ciebie termin montażu, uwzględniając przy tym warunki pogodowe. Zarezerwuj sobie ten dzień, abyś był obecny w trakcie wykonywania montażu. Na zakończenie następuje odbiór okien i prac montażowych. Dokonujesz go w obecności pracownika salonu lub członka ekipy montażowej. Potwierdzeniem obioru jest spisany i zatwierdzony przez obie strony protokół. 

Nasze okna są wyjątkowo energooszczędne i trwałe. By w pełni zachowały swoje właściwości, powinny zostać poprawnie zamontowane. Dlatego zalecamy, aby montaż został przeprowadzony przez wykwalifikowaną ekipę, która ma naszą autoryzację.

To nie tylko Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie zostaną poprawione dzięki obecności naturalnego oświetlenia, Twój dom jako całość będzie bezpieczny, bardziej elegancki i efektywny oszczędnościowo. Posiadanie jasnego domu pomniejszy rachunki za media, szczególnie jeśli wwasze okna i drzwi są zabezpieczone przed wiatrem. Dzięki oszczędnym oknom oraz drzwiom zwiększa się trwałość.