Zobacz – Tyko nasze produkty tworzymy na specjalne zamówienie.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na jednostkowe zamówienie. Dzięki temu są zawsze dopasowane do konkretnego projektu i zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli najpierw chciałbyś zapoznać się z gamą produktową, podczas Twojej wizyty w sklepie zaprezentujemy nasze produkty, a dodatkowo przygotujemy wstępną ofertę cenową. Następnie wykonamy dokładny pomiar w twoim domu czymieszkaniu. W innym przypadku na początku przeprowadzamy darmowy pomiar oraz ustalamy szczegóły dotyczące montażu. Dopiero później umawiamy się w salonie, gdzie prezentujemy nasze produkty i tworzymy ofertę cenową.

W obawie o Twój komfort zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej obsługi, pielęgnacji lub konserwacji okien czy drzwi balkonowych, nasi eksperci są zawsze gotowi służyć swoją fachową pomocą oraz doświadczeniem. Na zlecenie możemy również przeprowadzać okresowe przeglądy techniczne, obejmujące ocenę stanu powłoki lakierniczej, konserwację i ewentualną regulację. Okna z ramami drewnianymi są również szczególnie kosztowne, a klienci płacą od pięciudo siedmiu razy więcej niż za okna z aluminium. W przypadku każdego materiału okna żywotność zależy od konserwacji. Podczas gdy okna z PCV wymagają niewielkiej konserwacji w porównaniu z drewnianymi i balkonowymi zamiennikami, niewielki wysiłek zmierza w dużej wadze do zachowania jakości i stanu okien z PCV.