Jako wiodący instalatorzy stolarki okiennej z plastiku dostarczamy ten zachwycający, tradycyjnie inspirowany projekt z nowoczesną wygodą łatwej konserwacji. Oprócz instalacji nowych stolarki okiennej nasi profesjonaliści są znani ze swoich porad dotyczących pielęgnacji okien . W tym poście dzielimy się dobrymi wskazówkami  jak naprawić okno. 

Okna otwierane są projektowane tak, aby przeciwdziałać grawitacji w celem otwarcia i zamknięcia. Oznacza to, że każde zakłócenie systemu balansu okna jest niekorzystne dla mechanizmu otwierania i zamykania. Pomimo klasycznego i eleganckiego wyglądu okna okiennego, okno wykorzystuje wyrafinowany system do przenoszenia ciężaru okna w celu prostego otwierania i zamykania. Okna uchylne pracują na małych urządzeniach zwanych butami balansowymi, które po wyłączeniu z ramy zapobiegną pozostawieniu okna otwartego.

Profesjonalna kontrola i naprawa jest polecana w przypadku rozłączonych butów balansowych lub uszkodzonych akcesoriów, które mogą spowodować, że rama ześlizgnie się z wyrównania.