Montaż okna skrzynkowego w domu.  Możesz natychmiast upiększyć swój dom za pomocą okien skrzynkowych w jednym pokoju czy w każdym pokoju. Nasza firma oferuje okna winylowe skrzynkowe z wielokomorowymi skrzydłami oraz ramami, szyby zespolone z podwójną uszczelką oraz system z 3 uszczelkami, odporny na wodę i powietrze.

• Łazienki: Kolejnym pokojem które potrafi być dość wilgotne jest łazienka. Para z wanny lub prysznica może powodować problemy, jeśli nie posiadasz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Nawet jeżeli masz zamontowany wentylator w łazience, nie zapewni to świeżego powietrza i cyrkulacji prowadzącej do utrzymania suchej nawierzchni. Pomaga to w powstawaniu pleśni i grzybów a ponadto może uniemożliwić obieranie farby lub tapety. 

• Przestrzenie mieszkalne: pomieszczenie, w którym rodzina i przyjaciele spędzają razem czas, powinny być rozświetlone pięknymi oknami. Ładne okna skrzynkowe dodają elegancji każdemu pomieszczeniu. Możesz je otwierać w różnym stopniu, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd podczas rozrywki. Ponieważ są zarówno atrakcyjne, jak i funkcjonalne, takie okna mogą również zwiększyć atrakcyjność Twojego domu. 

• Piwnice:Okna skrzynkowe są doskonałym wyborem do piwnic. Jeśli wybierzesz model markizy, możesz szybko przewietrzyć piwnicę. Okna gwarantują także dużo naturalnego światła do oświetlania ciemnej przestrzeni.